Kuidas tellida/tagastada?

Kuidas tellida?

 1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Eesti-siseselt on kauba tellimine pakiautomaati kliendi jaoks transporditasuta.
 2. E-pood võtab vastu järgmisi valuutasid: eurod (€)
 3. E-pood pakub mugavaks pangalingiga maksmiseks järgmisi valikuid (vali kassas “Maksa pangas”): Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop, Citadele, Revolut.
 4. Maksta on võimalik ka pangaülekandega, valides kassas “Tavaline pangaülekanne”.
 5. Koostöös Montonio Finance’iga on Eestisse kaupa tellides võimalik kauba eest tasuda ka hiljem. Vali kassas kas:
  1. Maksa hiljem (saad kauba eest maksta kuu aja pärast ilma ühegi lisatasuta. 0% intress, 0 € lepingutasu ja 0 € haldustasu);
  2. Maksa 2 osas (jaota maksed kahe kuu peale ilma ühegi lisatasuta. 0% intress, 0 € lepingutasu ja 0 € haldustasu);
  3. Maksa 3 osas (jaota maksed kolme kuu peale ilma ühegi lisatasuta. 0% intress, 0 € lepingutasu ja 0 € haldustasu).
 6. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel.

Taganemisõigus ja kuidas tagastada?

 1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele].
 2. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
 3. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
 4. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
 5. Kauba tagastamiseks tuleb tagastamissoov saata e-posti aadressile info@vesh.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest ja seejärel tagastamiskoodi kasutades tagastada saadetis pakiautomaati.
 6. Eesti-siseselt on kauba tagastamine pakiautomaati kliendi jaoks transporditasuta.
 7. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
 8. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva toote tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on toote tagasi saatnud.
 9. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.